AcasaAcasa  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  CautareCautare  FAQFAQ  MembriMembri  GrupuriGrupuri  CalendarCalendar  

Sistemul de Credite - Activat !

Bambi
Membru Fondator

Vezi profilul utilizatorului

Scris de către Bambi ( Membru Fondator ) în Sistemul de Credite - Activat ! la data de Vin Apr 22, 2011 9:18 am

Am activat, asa cum v-am promis in subiectul anterior, sistemul de credite.

Ce puteti face cu creditele?
Puteti sa va "cumparati" diferite lucruri din magazinul nostru "Magazinul Barfe" cum ar fi:
>Reclama catre forum
>UnWarn(scapa de warnuri)
>Schimbare username

Insa pentru reclama catre forum o sa fie cat mai multe variante, iar pretul in credite va varia de la o cerere la alta.

Cum pot castiga credite?
Postand!Castigati foarte usor creditele doar postand.Insa pentru un mesaj castigati +1 credite, iar pentru subiect +3 credite.Iar preturile incep de la 100 de credite in-colo.Va este teama insa ca veti ajunge dupa 100 de postari sa luati abea schimbarea de username si sa le pierdeti si pe acelea care le-ati castigat.Insa nu va mai temeti!

Pentru un tutorial postat, indiferent care este sectiunea castigati +100 credite.
Pentru un subiect postat intr-unul din forumurile de la "Socializare" castigati +30 credite.
Pentru o creatie oferita unui membru in sectiunea "cereri imagini" primiti +50 credite.
Pentru o imagine/mai multe imagini postate in Portofoliu castigati +20 credite.
Pentru imaginile postate la Galerie castigati pe subiect +50 credite.
Pentru orice stire postata castigati +10 credite.
Pentru orice subiect in cadrul sectiunii "Stiati ca...?" castigati 15 credite.

Dupa ce achizitionez un lucru din magazin, ce se intampla?
Din profilul d-voastra va vor fi luate creditele necesare pentru ce ati facut comanda! Dupa aceea daca mai doriti prelungirea a ceea ce ati cumparat(in caz de reclama) trebuie sa mai platiti iar un pret scris acolo.

Cu stima, Bambi.

Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Despre forum :: Anunturi-

creează un forum | © phpBB | Forum gratuit de suport | Contact | Semnaleaza un abuz | Blogratuit.ro