AcasaAcasa  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  CautareCautare  FAQFAQ  MembriMembri  GrupuriGrupuri  CalendarCalendar  

Noi actualizari

Bambi
Membru Fondator

Vezi profilul utilizatorului

Scris de către Bambi ( Membru Fondator ) în Noi actualizari la data de Vin Apr 22, 2011 3:51 am

Astazi am facut inca cateva noi actualizari.

Sectiuniile "Tutoriale" unde puteti gasii diferite tutoriale si "Graphic Design" au luat nastere.Speram sa se bucure de un succes deplin, si speram sa avem oameni care sa faca tutoriale.
Ranguri;e Designeri si Asistenti tocmai ce-au fost create, iar primul loc in ambele ranguri l-a primit Mr.Star.Acesta se va ocupa de cererile d-voastra si va posta diferite tutoriale.
Oferim gradul de asistent/designer persoanelor ce fac tutoriale/ce fac tutoriale pentru photoshop si se ocupa de sectiunea de graphic design.
In curand daca ne bucuram de un succes cu sectiunea de design si avem designeri o sa deschidem si galeria forumului!
In profilul d-voastra a fost creat un nou camp numit "avertismente", deci acolo o sa va fie afisat nivelul de avertizari pe care-l aveti(100%,50%,25%,0%=banat).Totusi mustrarile inca vor continua sa fie notate, dar deodata veti primii si avertizare in acel camp cand este momentul potrivit.
Buggul cu latimea forumului de pe Mozilla Firefox a fost reparat, deci va rugam sa folositi acest browser, aveti cea mai buna previzualizare.
Am aliniat pe acelasi rand la egalitate numarul de mesaje si subiecte print-un simplu cod de aliniere.
Am pus pe forum un drop down menu si am scos meniul temei.
Am schimbat tema forumului, cat si versiunea pe phpBB2 din phpBB3.
In curand va fi adagat un nou sistem: Credite si "Magazinul Barfe" de unde puteti sa va luati diferite lucruri pe forum cu creditele acumulate.

Asta este tot! Speram sa va bucurati de noile actualizari! Cu drag, administratorul Bambi!

Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Despre forum :: Anunturi-

creează un forum | © phpBB | Forum gratuit de suport | Contact | Semnaleaza un abuz | Creeaza un blog