AcasaAcasa  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  CautareCautare  FAQFAQ  MembriMembri  GrupuriGrupuri  CalendarCalendar  

Dai o porecla unui utilizator de pe forum

Zeet
Administrator

Vezi profilul utilizatorului

Scris de către Zeet ( Administrator ) în Dai o porecla unui utilizator de pe forum la data de Mier Apr 20, 2011 3:06 am

Titlul spune totul .

Bambi
Membru Fondator

Scris de către Bambi ( Membru Fondator ) în Re: Dai o porecla unui utilizator de pe forum la data de Sam Apr 23, 2011 5:34 am

Zeet=Spammer

Zeet
Administrator

Scris de către Zeet ( Administrator ) în Re: Dai o porecla unui utilizator de pe forum la data de Sam Apr 23, 2011 10:39 am

Buna asta..
Bambi-Brumi

Bambi
Membru Fondator

Scris de către Bambi ( Membru Fondator ) în Re: Dai o porecla unui utilizator de pe forum la data de Sam Apr 23, 2011 11:09 am

Zeet=Hyper Omega Super Gigantic Best Friend Razz

Zeet
Administrator

Scris de către Zeet ( Administrator ) în Re: Dai o porecla unui utilizator de pe forum la data de Joi Mai 26, 2011 11:54 am

Bambi a scris:
Zeet=Hyper Omega Super Gigantic Best Friend Razz
Ce misto Mor de ras
Bambi=.... Best Friend

---------------------------
lol!
My name is Bond -> Vagabond Wink

Bambi
Membru Fondator

Scris de către Bambi ( Membru Fondator ) în Re: Dai o porecla unui utilizator de pe forum la data de Vin Mai 27, 2011 9:56 pm

Zeet=Metin for life (oh, tot nu vrei tu sa te lasi de jocul ala...)

Zeet
Administrator

Scris de către Zeet ( Administrator ) în Re: Dai o porecla unui utilizator de pe forum la data de Vin Mai 27, 2011 11:07 pm

M-am lasat deja , de mai intru din 1 luna in luna e ca nam ce face
Bambi=Expert Mt2

lol!

Bambi
Membru Fondator

Scris de către Bambi ( Membru Fondator ) în Re: Dai o porecla unui utilizator de pe forum la data de Mar Mai 31, 2011 12:09 am

"Expert Mt2" ca l-am jucat si am invatat...Pacat ca niciodata n-am fost si prost ca cei din metin2(pacat pentru ei, fericire pentru mine)
Zeet=Spammer pro

Zeet
Administrator

Scris de către Zeet ( Administrator ) în Re: Dai o porecla unui utilizator de pe forum la data de Sam Iun 11, 2011 12:12 pm

Bambi=Muncitor

lol!

Bambi
Membru Fondator

Scris de către Bambi ( Membru Fondator ) în Re: Dai o porecla unui utilizator de pe forum la data de Sam Iun 11, 2011 12:30 pm

Hai sa mai zic si de altul...
Mr.Nick=Forumer

Edge
Moderator

Scris de către Edge ( Moderator ) în Re: Dai o porecla unui utilizator de pe forum la data de Mar Iun 14, 2011 1:41 am

Bambi=ambitios

www.stars-area.com

Zeet
Administrator

Scris de către Zeet ( Administrator ) în Re: Dai o porecla unui utilizator de pe forum la data de Mier Iun 15, 2011 12:06 pm

Edge = Necunoscut ( cel putin pentru mine .. )

lol!

Bambi
Membru Fondator

Scris de către Bambi ( Membru Fondator ) în Re: Dai o porecla unui utilizator de pe forum la data de Mier Iun 15, 2011 12:08 pm

Edge=Mysterious

Continut sponsorizat

Scris de către Continut sponsorizat ( ) în Re: Dai o porecla unui utilizator de pe forum la data de

Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: General :: Discutii generale :: Jocuri forumiste-

Forumgratuit.ro | © phpBB | Forum gratuit de suport | Contact | Semnaleaza un abuz | Creeaza un blog gratuit