AcasaAcasa  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  CautareCautare  FAQFAQ  MembriMembri  GrupuriGrupuri  CalendarCalendar  

Interviu luat lui Zeet

Bambi
Membru Fondator

Vezi profilul utilizatorului

Scris de către Bambi ( Membru Fondator ) în Interviu luat lui Zeet la data de Dum Iun 12, 2011 7:12 am

Buna ziua, Zeet.
Ce v-a determinat sa intrati pe forumul www.stars-area.com ?
Raspuns: Sa cunosc oameni cu aceeleasi principii ca si mine , si sa-l ajut la dezvoltarea unui forum cu un viitor excelent!
De ce doriti sa faceti in continuare parte din stafful nostru si ati dorit sa faceti parte?
Raspuns: Ca sa ajut la dezvoltarea forumului , ca sa ajut membrii si rare ori si staff-ul si sa nu se incalce regulamentul foarte strict.
Va place forumul? Daca da, va rog sa ne spuneti si ce va place la el mai exact si cu argumente.
Raspuns: Imi place foarte mult tema creeata de un design si fondatorul , subiectele cum ar fii Filmele , Muzica , Jocuriile , etc.Imi plac bannerele si totul , e excelent!
Cati ani aveti si din ce oras sunteti?
Raspuns: Am 16 ani aproape 17 si sunt din Dolj , orasul Craiova.
Pana acum, chiar daca nu sunt multi, cu care membru va intelegeti cel mai bine?
Raspuns: Pai ar fii mai multi , dar ma inteleg cel mai bine cu Bambi.
Ce sfat le puteti da membriilor pentru a intra si ei in staff?
Raspuns: Pai , ar fii mai multe sfat-uri , unul dintre ele ar fii sa posteze mesaje si sa fie activi si sa faca o cerere , daca au facut acestea, cu siguranta vor avea succes in viitor, nu doar pe forumul nostru ci peste tot.
Va place sa navigati pe internet, mai ales pe forumuri?
Raspuns: Cu siguranta imi place sa navighez pe internet , mai ales pe forum cu o multime de motive , descopar lucruri noi si fascinante.
Ce tip de forum preferati? Adica, despre ce sa se discute.Tema discutiei conteaza!
Raspuns: Pai , in tema discutiei ar fii una despre filme , despre PhotoShop , despre muzica si despre stirii noi , exact ca acest forum.
Credeti ca raspunsurile dumneavoastra din acest interviu au fost complexe si pot determina membrii sa fie mai activi?
Raspuns: Cred si sper ca da!
Ati fi preferat si alte intrebari?
Raspuns: Nu , au fost in regula acestea.
Cand ati inceput prima oara sa navigati pe internet si v-ati facut cont pe un site, care era tema de discutie pe acel site?
Raspuns: Din cate imi amintesc , eu navigam de multe ori pe internet dar nu imi faceam vreun cont , prima data cand mi-am facut un cont era pe un forum cu tema Counter-Strike.
Ati dorii sa aveti propriul dumneavoastra forum sau vreti sa ramaneti ca administrator pe www.stars-area.com si pana la urma sa fiti considerat un membru fondator?
Raspuns: Cu siguranta nu as parasii www.stars-area.com pentru un alt forum , chiar si al meu fiind , eu vreau sa raman pe stars-area cu orice pret .
Pana acum, cu ce v-a ajutat forumul nostru?
Raspuns: Pai , cand aveam nervii , ma relaxam pe el , cand eram umpic suparat , ma inveseleam pe el si cu multe altele.
Ce credeti ca-i lipseste forumului pentru a devenii populat?
Raspuns: Nimic , doar ca suntem la inceput si de-acest motiv nu este foarte populat .
Si asta fiind ultima intrebare, vreau sa stiu, considerati timpul pe care-l petreceti pe forum ca fiind irosit degeaba?
Raspuns: In niciun caz , timpul pe acest forum nu este irosit ci este chiar foarte bine folosit.

Noi nu raspundem de greselile de tipar facute de Zeet! Acestea au fost raspunsurile date de el, fara nicio modificare.

Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Despre forum :: General-

Forumgratuit.ro | © phpBB | Forum gratuit de suport | Contact | Semnaleaza un abuz | Creeaza-ti blogul tau gratuit