AcasaAcasa  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  CautareCautare  FAQFAQ  MembriMembri  GrupuriGrupuri  CalendarCalendar  

Stars-Area.com

Bambi
Membru Fondator

Vezi profilul utilizatorului

Scris de către Bambi ( Membru Fondator ) în Stars-Area.com la data de Lun Mai 16, 2011 8:24 am

Fostul forum, www.your-tutorial.forumz.ro , a achizitionat domeniu! Acum suntem www.stars-area.com !!!!

Multumiri lui Vips-Area pentru donatie.

Liquin2twix
Member

Scris de către Liquin2twix ( Member ) în Re: Stars-Area.com la data de Sam Mai 21, 2011 10:49 am

Bravo pentru domeniu . Smile

Bambi
Membru Fondator

Scris de către Bambi ( Membru Fondator ) în Re: Stars-Area.com la data de Sam Mai 21, 2011 10:54 am

Multumim, speram sa tinem cat mai mult domeniu, o sa incerc pana la altul sa mai asigur banii pentru inca un domeniu.

Zeet
Administrator

Scris de către Zeet ( Administrator ) în Re: Stars-Area.com la data de Mar Mai 24, 2011 11:15 am

Sa speram ca vom tine foarte mult domeniul , apropo , ar trebuii sa compunem un mass cu stars-area.com

---------------------------
lol!
My name is Bond -> Vagabond Wink

Mr.Nick
Membru Fondator

Scris de către Mr.Nick ( Membru Fondator ) în Re: Stars-Area.com la data de Mar Mai 24, 2011 11:19 am

Da.. de asta am sa ma ocup eu... buna ideea !

Vizitato
Vizitator

Scris de către Vizitato ( Vizitator ) în Re: Stars-Area.com la data de Mar Mai 24, 2011 10:06 pm

Felicitari pentru achizitionarea noului domeniu.

Mr.Nick
Membru Fondator

Scris de către Mr.Nick ( Membru Fondator ) în Re: Stars-Area.com la data de Mar Mai 24, 2011 10:10 pm

Multumim , Emanuel ... Felicitari si tie !

Bambi
Membru Fondator

Scris de către Bambi ( Membru Fondator ) în Re: Stars-Area.com la data de Mar Mai 24, 2011 10:44 pm

Multumesc Emanuel, e timpul cand toti isi achizitioneaza domenii.(si eu, si tu, si cine o mai fi)

Continut sponsorizat

Scris de către Continut sponsorizat ( ) în Re: Stars-Area.com la data de

Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Despre forum :: Anunturi-

Forumgratuit.ro | © phpBB | Forum gratuit de suport | Contact | Semnaleaza un abuz | Poti avea un blog