AcasaAcasa  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  CautareCautare  FAQFAQ  MembriMembri  GrupuriGrupuri  CalendarCalendar  

Creatii Edge

Edge
Moderator

Vezi profilul utilizatorului

Scris de către Edge ( Moderator ) în Creatii Edge la data de Vin Mai 06, 2011 3:12 am

Creatiile mele sunt,destul de simple.

[/URL

Pana cum sunt doar 3,dar voi mia face. Smile

---------------------------

www.stars-area.com

Mr.Nick
Membru Fondator

Scris de către Mr.Nick ( Membru Fondator ) în Re: Creatii Edge la data de Vin Mai 06, 2011 7:43 am

Singura care imi place este prima . Bravo ! Ai grija la scrierea corecta a cuvantului "mia" , se scrie "mai" !

Crazy.Creator
Member

Scris de către Crazy.Creator ( Member ) în Re: Creatii Edge la data de Vin Mai 06, 2011 8:40 am

A doua imi place cel mai mult dar ai grija ca nu ai urmarit bine tutorial de la CreativeM la ultima poza.

Edge
Moderator

Scris de către Edge ( Moderator ) în Re: Creatii Edge la data de Vin Mai 06, 2011 11:07 am

Am scris de pe laptop.Mi-e mai greu sa scriu de pe laptop.
Citat :
"mia" , se scrie "mai" !
Scuze.

www.stars-area.com

Zeet
Administrator

Scris de către Zeet ( Administrator ) în Re: Creatii Edge la data de Mar Mai 24, 2011 8:38 am

Edge a scris:
Am scris de pe laptop.Mi-e mai greu sa scriu de pe laptop.
Citat :
"mia" , se scrie "mai" !
Scuze.
Numai trebuia sa-ti cer scuze , dar nu conteaza , creatile reusite , o sa incerc si eu sa fac , dar abea am photoshop de 2 zile Mor de ras) o sa incerc sa fac , sa nu ma judecatii aspru , sunt incepator..

lol!
My name is Bond -> Vagabond Wink

Bambi
Membru Fondator

Scris de către Bambi ( Membru Fondator ) în Re: Creatii Edge la data de Mar Mai 24, 2011 11:59 am

Simple, dar trebuie sa recunosc, la ultima, o picatura parca e chiar pe ecranul meu, nice.

Emys
Moderator

Scris de către Emys ( Moderator ) în Re: Creatii Edge la data de Sam Iun 04, 2011 10:56 am

Frumoase Bravo nota 9

Ma tratezi cu "indolenta" ? Atunci iti voi raspunde cu aceeasi moneda..

Continut sponsorizat

Scris de către Continut sponsorizat ( ) în Re: Creatii Edge la data de

Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Graphic Design :: Portofolii-

Forumgratuit.ro | © phpBB | Forum gratuit de suport | Contact | Semnaleaza un abuz | Poti avea un blog